Sistemos laikausi jau 10-tas mėn. Per pirmą pusmetį netekau 10 kg. Nebuvau dručkė, bet 164 cm -72 kg buvo daugoka.

Dabar sveriu 60-62 kg. Svoris šiek tiek svyruoja. Žiema pasimėgavau didesniu kiekiu riešutų, riebesne varške. Nesuku galvos, žinau sistemą ir pavasarį bus daugiau daržovių, vaisių viskas stos į savo vietas. Dabar jau ir nesisveriu kiekvieną dieną. Užtenka kartą per savaitę.

  Kaip pakeičiau gyvenimo būdą ( anksčiau ir nežinojau, kas tai yra). Mečiau iš karto visas priklausomybes, ir pradėjau maitintis pagal sistemą.

Pradžioje atrodė, kad sunkiausiai bus mesti kavą. Savaitę laiko miegojau. Buvau visiškai be energijos, galvos skausmui numalšinti užteko kelių tablečių. Ir viskas tuo pasibaigė. Sunkiau buvo su saldumynais. Nors atrodė, kad aš jų valgau nedaug. Bet kai pasitaikydavo proga, ir pamatydavau skanėstą kuri anksčiau labai mėgau, būdavo labai sunku. Po 3-4 mėnesių nusprendžiau paragauti taip trokštamo skanėsto. Ir mano nuostabai, jis nebuvo skanus. Aš nepajutau to skonio kurio tikėjausi. Pasirodo, kad pasikeitė mano skonis. Dabar į nieką kitą nemainyčiau savo pusrytinės košės su vaisiais nes, tikrai skanu, net ir tiems kas nesilaiko sistemos.

 Supratau, kad einant laikui keičiasi ir mano skonis.

 Tačiau pats sunkiausias išbandymas yra ne ką ir kada valgai. Kai susistatai save i režimą, žinai produktus viskas vyksta savaime. Sunkiausia yra aplinkinių, draugų spaudimas. Netgi patyčios.

Bet  kai jautiesi gerai, esi energingas, geros nuotaikos, niekas negali išmušti tavęs iš pusiausvyros. O išbandymai būna beveik kasdien. Teko nukrypti ir man. Kartais neatlaikau spaudimo paragauti, anot draugų , „teisingo „  maisto. Tačiau po kiekvieno tokio eksperimento, pilvas išsipūsdavo kaip balionas. Ryte prabusdavau užtinusiom akim ir t.t. Nenoriu taip jaustis. Dabar eksperimentuoju labai retai. Nenoriu grįžti į vadinamą „ normalų“ valgymą. Turėjau skrandžio problemą. Nevirškinau riešutų, kuriuos taip mėgau, juos valgydavau tik pasidėjus šalia tabletes. Dažnai degindavo rėmuo. Viskas mano virškinimo problemos pasibaigė. Žodžiu sistema veikia . Esu žvali laiminga. Būtu gerai,  kad  tokiu žmonių  atsirastų daugiau.