Sveiki,

aš vardu Eglė, man 25 metai, ūgis 161 cm, sveriu 79 kg. Esu ištekėjusi, turiu dukrą, tad prie tų kilogramų spėjo jau ir nėštumas prisidėt. Šitą puslapį atradau tik vakar, man jis taip patiko, kad visą rytą skaičiau, kol viską perskaičius, parašiau komentarą siūlydama rašyti čia savo dienoraštį-dietoraštį. Martyno padrąsinta ir siunčiu jums savo pirmos dienos aprašymą.

Prisijungti prie šios programos nebuvo labai sunku, nes pirmą ir antrą žingsni aš jau kaip įvykdžiusi: nerūkau, alkoholio nevartoju, kavos beveik mėnuo nebegeriu, jau kurį laiką labai mažinu saldumynus ir šiandien pavyko nei vienu nesusigundyti. Tad viskas ko reikia imtis, tai valgyti tiksliai vienodu laiku, ką aš jau beveik buvau susireguliavusi ir atsisakyti tam tikrų produktų. Šis viešas dienoraštis manau padės ir man pačiai, negalėsiu prasižengti ir nuvilti jus visus.

PUSRYČIAI. Rytais keliuosi 5val, nes vyrui anksti į darbą, tad pusryčiauju 7val. Šiandien mano pusryčiai buvo puodelis braškių jogurto su 2 šaukšteliais sėmenų, 2 šaukšteliais sezamo sėklų. Buvo sotu ir skanu.

PIETŪS: Naktį blogai miegojau, tad vos sulaukiau kada galėsiu vesti mažąją pietų miego, vaikščiojau apsiblaususi žiūrėdama pro mažą savo akių plyšelį, bet atsilaikiau neišgėrusi žalios arbatos, nes žinojau, kad tada nusnausti pogulio neišeis. Pietus valgėm 12val, tai buvo 2 kotletukai su 4 šaukštais burokėlių salotų, tokių kur daro mūsų mamos, konservuoti burokėliai, su aliejumi, svogūnais, druska ir pipiriukais, bei pusė marinuoto agurkėlio, nuo kurio man kilo rėmuo ir pūtė pilvą, tad teks jį išbraukti iš valgomų produktų sąrašo. Pavalgiau sočiai ir labai skaniai. Einu nusnaust 🙂

Nusnaudus gerą valandą atsikėliau žymiai žvalesnė. Energijos pilna, nuotaika puiki. Iki vakarienės nusižengiau, suvalgiau mažytę morkutę, kurią primygtinai siūle mano mažoji, vėliau beveik prieš pat vakarienę susigundžiau pačios keptų ruginių sausainiukų, bet supratau sugadinus visą reikalą, nebuvo tas sausainis toks skanus, o ir vakarienę sugadinau, valgiau jau su mažesniu apetitu, ir vėliau pasijutau alkana.

VAKARIENĖ: Valgau 17val. Tas pats kas ir pietums, nes labai skanūs man tie kotletukai:) priešingai nei po pietų vakarienės ilgai neužteko, eidama miegot labai norėjau valgyt, bet susilaikiau vardan gero nakties miego.

Taip praėjo pirma diena laikantis programos. Nesunkiai ir su geros emocijom. Įsitikinau, jog sočiai pavalgius esu žymiai geresnės nuotaikos, priešingai nei kada bandžiau valgyti dažnai ir po nedaug, tada pastoviai pikta, alkana ir vis ką nors kramtanti. Kadangi nedirbu ir auginu vaiką, tad nusižengti pagundų labai daug atsiranda.

Labai laukiu jūsų komentarų ir patarimų jei kur nusižengsiu. Tikiu, jog suradusi šią programą, kuri tiesiog yra geras vedlys nuostabaus ir lengvo gyvenimo keliu, tikrai pasieksiu savo svajones – būti liekna ir graži.

Sėkmės visiems, iki rytojaus.