Sveiki 🙂

neabejoju tuo, jog lieknųjų gurmanų programa sveika ir tinkanti norintiems sveikai ir ilgalaikiai sulieknėti. Tačiau nežinau kaip tai pritaikyti sau. Pirma, dėl mūsų gyvenimo būdo – miestas – kaimas. Kai didžiąją dalį maisto atsivežame iš kaimo. Žiemą tai varškė, pienas, sviestas, kiaušiniai, kiauliena, veršiena, paukštiena. Ir tas maistas visgi riebokas. Vasarą, žinoma, viskas gerokai paprasčiau. Mieste gyvename ne kokiomis sąlygomis, neturime virtuvės, tik kaitlentę tokią nutriušusią ir miniatiūrinį šaldytuviuką. Gal duos Dievas persikelsime kitur ir bus lengviau su maisto ruoša.

Šią programą atradau kovo 8 dieną. Taigi nusprendžiau atsisakyti kavos. Pradžioje man tai sekėsi puikiai, bet vėliau iškilusios darbe problemos privertė griebtis kavos, nes jos poreikis buvo didelis, o tiek nervų – tai dar dėl kavos man nervintis… taip pat ženklus abstinencijos priepuolis.  Taigi kokią savaitę gyvenau su kava. Dabar vėl ėmiausi būdų, kaip to atsisakyti, t.y. įsigijau gilių, miežių, cikorijų kavos. Skaniausia – gilių. Geriu ją be cukraus virtą piene ir tikrai nuostabus skonis net mano būsimam vyrui, kuris kavos apskritai negeria ir yra prieš ją.

O saldumynai… čia jau su vyru vargstam abu. Mėginame gamintis saldų maistą be cukraus, tačiau šiek tiek brangoka mums ir džiovinti vaisiai jau šiek tiek pabodo, o ir laiko dažnai nėra (bei, kaip minėjau, galimybių), taigi nutinka taip, jog suvalgome jogurto, kartais sausainių, bet jau tikrai labai retai kada saldainių. Jis netgi geria arbatą be cukraus. O aš arbatą visada geriu be cukraus, tai bent tiek.

Taigi šios programos pradžioje numečiau 4 kg. Šiuo metu svoris visiškai nekrenta, nes aš nuokrypiauju tai šen, tai ten. Na bet artėja mano vestuvės. Turiu aš viršsvorio. Ir štai galvoju, kaip man čia elgtis: galiu aš labai greitai numesti to svorio, moku labai gerai, tačiau bijau ji susigrąžinti ir vėl grįžti prie taip sunkiai išgydytos ligos. Nusprendžiau, jog protas turi imti viršų…. taigi rašau šį dienoraštį šiandien kaip viltį, kad bendravimas su šia bendruomene padės man išspręsti kai kurias problemas. Nes aš neuždirbu tiek, kad galėčiau nevartoti riebios kaimiškos varškytės, kad galėčiau pirkti liesas krūtinėles, kai kaime rubuilės vištos po kiemą laksto. Esu dėkinga už suteiktą paramą iš kaimo ir tikrai norėčiau gerbti šitai, tačiau ir figūra bent jau šiokią tokią išlaikyti.

Man 25 metai, 170 cm ūgis ir 77 kg svoris.

Geros dienos visiems 🙂