Laba diena,

Mano vardas Janina, man 44 metai. Esu buhalterė ir per visus darbo metus priaugau nemažai svorio. Darbo diena kartais trunka po 10-12 val. Valgau neatsistojus nuo darbo stalo.

Bet maždaug prieš 5 mėnesius pasiekiau ribinį tašką. Pasakiau sau – viskas, daugiau taip negalima. Svėriau 97 kg (mano ūgis 173 cm). Visas kūnas buvo sustingęs, buvau ištinusi. Vienintelė pramoga – vakare parėjus prisivalgyti. Dietų laikytis niekada negalėjau, nes visada jutau silpnybę skaniam maistui. Pradėjau ieškoti išeities ir mano gyvenime įvyko du tokie labai svarbūs sutapimai. Šalia mano darbo atsidarė naujas sporto klubas (dabar jau gėda buvo nenueiti, nes klubas yra už 10 metrų nuo mano biuro pastato) ir beveik tuo pačiu metu radau Jūsų puslapį internete.

Tris kartus per pietų pertrauką einu į sporto klubą daryti pilateso ir tuo pačiu laikausi Jūsų lieknėjimo programos. Man ji labai tinka, nes esu tiksliukė ir valgymas pagal režimą man labai patinka. Saldumynus labai mėgau ir pradžioje labai buvo sunku (kartais neišlaikydavau ir suvalgydavau ledų ar saldainių), bet dabar jau pasitenkinu mažu gabalėliu šokolado. Kavos ir arbatos kasdien nebegeriu. Bet jeigu susitinku su draugėmis, nei kavos nei saldumynų neatsisakau. Bandeles irgi labai mėgau, tikriausiai tai buvo tas produktas kurio sunkiausiai galiu atsisakyti. Bet aš labai stengiuosiu.

Na štai šiandien pasisvėriau ir dabar jau sveriu 88 kg. Labai džiaugiuosi ir noriu padrąsinti kitus. Labai gera jaustis lengvam ir tuo pačiu labai skaniai valgyti.

“Jurgitos termo puodelis“  dabar jau ir mūsų biure pasidarė labai populiarus 🙂

Puikus puslapis ir daug puikių idėjų. Ačiū