Sveiki 🙂

Su LG susipažinau “EDITA“ žurnale. Iš karto patiko tai, kad siūloma maitintis 3 kartus per dieną, nes dirbu tradicinėmis valandomis nuo 8-17. Tačiau tai buvo tik susidomėjimas, rimtai laikytis LG programos pradėjau rugsėjo pirmą dieną. Iš karto pradėjau laikytis 3 žingsnių. Alkoholio beveik nevartojau, nerūkiau, įvairių bandelių ir sausainių nevalgiau jau seniai, kavos negėriau. Teko kovoti tik su atsisakymu cukraus: cukraus į arbatą, sūrelių, SALDAINIŲ, šokolado…be kurių negalėdavau išgyventi nei vienos dienos. Tačiau jau 25 dienos nebevalgau.

Kai pradėjau laikytis LG svėriau 60 kg ir 700 g, šiandien svarstyklės parodė 59 kg ir 900 g, mano ūgis 167, 28 metai.. Rezultatais esu
nepatenkinta. Tikėjausi per mėnesį atsikratyti bent 2 kg.  Galvoju, gal kažką ne taip darau?

Papasakosiu Jums savo dienos meniu. Ryte, apie 7.30 visada valgau avižinių dribsnių košę su razinomis, bananais ir pienu. Pieno riebumas būna įvairus 1.5; 2.5; 3.5 (žinau čia darau nusižengimą). Pietus pradedu 11.40 suvalgau vaisius, dažniausiai 2 obuolius, 12 val. valgau sriubą, dažniausiai pienišką, grikių, avižinę, ryžių…arba kitokią, jogurtą 2 procentų riebumo su slyvomis ir kviečių sėlenomis, razinų arba datulių (datulių atsisakysiu, nes pamačiau, jog jose yra cukraus). Vakarieniauju apie 17.40, vakarienė būna įvairi, bet visada pradedu vaisiais, nes kol pasigaminu labai išalkstu…paskutiniai vakarienių patiekalai itališki makaronai su morkomis ir svogūnais, trinta cukinijų sriuba…kartais būna, jog privalgau tik vaisių ir daugiau nieko nesinori. Griežtai valgau tik 3 kartus per dieną, jokių užkandžiavimų…tai kodėl nekrenta svoris?

Prieš 1.5 metus buvau priaugusi 68 kg. Per 3 mėnesius pavyko atsikratyti 8 kg ir jie nesugrįžo. Valgydavau tik iki 18 val ir apie 20 valandą darydavau 30 minučių intensyvę mankštą. Svoris nukrito iki 60 kg ir daugiau nebekrito. Tad gal tai mano svoris, bet juo nesu visiškai patenkinta, nes norėčiau sverti 55-56 kg.

Nesakau, kad nusivyliau LG programa, tik noriu padrąsinimo ar patarimo, kaip geriau laikytis programos, kad nukristų tie 4 kg. Gal nekrenta dėl to, kad ruduo, kūnas kaupia sankaupas šaltam orų sezonui?