Sveiki Lieknieji Gurmanai,

Mano ūgis: 173 cm
Svoris: 70 kg

Mano istorija paprastai nepaprasta. Vaikystėje buvau normali – stamboka, bet regis man tai labai netrukdė, turėjau įvairios veiklos ir niekada nebuvau stambi. Tačiau vėliau patyriau kojos operaciją, todėl pradėjau gana mažai judėti, o liko svarbiausias malonumas – valgyti. Valgiau, valgiau ir dar kartą valgiau. Neturėjau ką veikt – ir vėl valgiau. Galiausiai 10-oje klasėje buvau stora, svėriau 68 kg. Tais metais laikiau egzaminus ir gal tiesiog dėl padidėjusio krūvio svoris tapo 65 kg. Pavasario gale pradėjau domėtis judėjimu, mankšta, susirūpinau savo mityba, pradėjau žiūrėti ką valgau. Taip mažinant porcijas per 2 mėnesius iš 62 kg liko 51 kg. Atrodžiau baisiai, nors save veidrodyje mačiau labai gražią, valgiau labai mažai, nedaugiau 700 kcal per dieną. Aišku, prasidėjo sveikatos problemos, trūko energijos, dingo akių spindesys. Tada atėjo kitas etapas – prisivalgymas – puota savaitgalį, o kiekvieną pirmadienį – trečiadienį dieta ir sportas. Svoris po truputį augo, užsistovėjo ties 56 kg (tada, manau, atrodžiau idealiai), bet poreikis valgyti ir atsigriebti niekur nedingo. Vėliau išbandžiau daugybę priemonių kaip svorį išlaikyt, bet galiausiai pradėjau iš streso prisivalgyti, o ne nevalgyti. Taip per 12-tą klasę ir pirmą kursą atgavau savo lašinukus – 65 kg.

Dabar sportuoju, bet turint laisvą minutę griebiuosi valgio, ypač – saldumynų.  Po truputį pučiuos. Aš to nebenoriu. Pavargau nuo nemigos persivalgius. Pavargau nuo nepasitenkinimo žiūrint į veidrodį.

Pavargau nuo mamos replikų ( ji liekna it smilga). Noriu būti graži. Noriu save mylėt. Studijuoju mediciną ir noriu savimi pasirūpinti. Sveikame kūne – sveika siela. Mano tikslas – 58 kg. Savęs neprievartaujant noriu būti graži ir savimi patenkinta.

Ačiū!