Sveiki, mielieji 🙂

pasiskaičiau Jūsų istorijas ir nusprendžiau parašyti savąją 🙂 dabar man 22 metai, esu IV studentė, ūgis 172 cm, svoris apie 63 kg 🙂 viskas normalu šiandien, anksčiau buvo prasčiau 🙂 visada buvau apkūni mergaitė, lankydama sunkų sportą svėriau net 80 kg, tačiau atradus kalanetiką ir pradėjus nevalgyti mėsos, svoris nukrito iki 63 kg (esu svėrus ir 60 kg). Bet, problema yra ta, kad nesugebu normaliai valgyti – tai yra nevalgau maisto, normalaus, balansuoto, reikalingo mano organizmui. Mano dienos racionas – daug kavos su pienu be cukraus (juodos negaliu gerti), daug daug sūrelių, sumuštiniai, saldainiai, šokoladas, šiaip kokie užkandžiai. Ką normaliau valgau, tai sušis, kuris kažin ar yra toks normalus valgis ir dar kartais ką padaro mama (gyvenu su tėvais). Kadangi aš tik viena šeimoje nevalgau mėsos, retai kada valgau su namiškiais, todėl dažniausiai maistą gaminu pati. Neatsimenu, kada valgiau tikro šilto maisto – sriubos, kokių kruopų, ar kokio kepto maisto. Didžiausia problema ta, kad aš tiesiog nenoriu darytis, net nežinau ar tai yra tingėjimas, ar tiesiog nenorėjimas.

Esu apsėsta sporto ir svarstyklių – mankštinuosi ir darau kalanetiką kone kasdien, o svėriuosi kiekvieną rytą. Dabar mažiau, bet anksčiau stipriai išgyvendavau dėl kiekvieno gramo, būdavo, kad net mažiau valgydavau tą dieną. Šiandien yra šiek tiek kitaip – nebe taip jautriai žiūriu į kilogramus. Esu patenkinta savimi – tiek savo svoriu, tiek galimybe sportuoti, patinka, kaip atrodau. Bet vis daugiau komentarų sulaukiu iš aplinkinių, ypatingai iš draugo, kad visai nevalgau, arba nevalgau ką reikėtų valgyti. Tiesą sakant pradėjau reaguoti į šias kalbas, nes tikrai “pagavau“ save taip elgiantis.

Valios turiu daug, jos nestinga nei gerai mokytis, nei rytais sportuoti, tačiau šiuo metu nieko negaliu padaryti dėl to maisto. Nu tiesiog neprisiverčiu pasidaryti normalaus maisto, valgau tai, kas yra pagamina greitai ar jau pagaminta (žinoma, jei man skanu, nes daug ko nevalgau).

Taigi, rašau tam, kad, jei netyčia yra tokių žmonių, kurie galbūt patiria tai, kas dabar vyksta su manimi, labai prašyčiau pasidalinti savo patyrimu 🙂

Pagarbiai, Aistė.