lieknas.com

Jau trečias mėnesis kaip kuriame naująjį lieknas.com puslapį. Šiuo metu naujasis puslapis įgauna formą ir vaizdą, todėl nusprendžiau šiomis naujienos pasidalinti su jumis. Turėsime švarų, gražų ir žaismingą dizainą (didelis ačiū Andriui). O šalia puikaus dizaino turėsime tiek daug visokių naujų funkcijų ir patogumų, kad nekantrauju, kol visi kartu galėsime išbandyti mūsų atsinaujinusį lieknas.com (didelis ačiū Aismantui). Didysis startas planuojamas šią vasarą, o tik sužinojęs konkrečią datą – skelbsiu, šauksiu, rėksiu ir visiems pasakosiu.

Pastaruoju metu mano visas dėmesys yra sutelktas į darbą su naujuoju puslapiu – noriu trumpai jums papasakoti, kas ten jūsų lauks.

Pagrindinis puslapio akcentas – bendruomenė. Daugiausia funkcijų bus skirta tam, kad galėtume lengvai pasakoti, patarti ir dalintis savo patirtimi. Norime, kad lieknas.com pritrauktų kuo daugiau skirtingų patirčių, nes tik taip galime kiekvienas sau surasti tinkamiausią būdą tapti ir išlikti lieknais.

Mano įsitikinimu, receptai yra svarbūs kiekvienam lieknėjančiam (kaip dažnai kyla klausimas “ką valgyti?“), todėl skiriame daug dėmesio naujai receptų rubrikai – galėsime paprasčiau nei bet kada anksčiau dalintis savo šedevrais. Turėsime labai patogią receptų filtravimo sistemą – galėsime lengvai rasti norimą receptą ir labai lengvai juo dalintis su savo draugais. Labai noriu, kad kiekvienas pasidalintas receptas būtų išbandytas kuo daugiau žmonių ir tikiu, kad tai galime pasiekti.

Mums gerai žinoma Istorijų rubrika iš pagrindų atsinaujins. Ką ten rasite, kol kas paliksiu paslaptyje, tačiau tai iš tiesų revoliuciją į lieknėjimo padangę.

Taigi, aš einu darbuotis toliau ir labai greitai sugrįšiu pas jus su tolimesniu puslapio pristatymu.