animals tea photography dogs glasses whiskey puppies sleeping drunk drinks newspapers scotch 1920_www.wall321.com_97Pasidalinsiu visiškai šviežia savo patirtimi. Pavasarį teko savaitėlei sulakioti į Ameriką. Kelionė nebuvo iš lengvųjų. Ypač vargstu dėl laiko skirtumo. Taigi “pagudravau“. Po ilgo nevartojimo pasikviečiau į pagalbą žalią arbatą. Ir tikrai, buvau darbina ir žvali. Puikiai susidorojau su laiko skirtumo sunkumais ir nuvykus į JAV ir grįžus atgal į Lietuvą.

Bet, kaip sakoma, nemokamų pietų nebūna…Kofeiną pasikviečiau į pagalbą ir jis neskubėjo nuo manes pasitraukti. Pradraugavau su juo ne pora savaičiu, kaip buvau planavusi, o 5 mėnesius.

Net nepastebėjau, kaip tie porą puodelių per diena virto ištisu arbatos plempimu. Dabar jau esu šviežiai išsikapsčiusi. Maloni žinia yra ta, kad iš arbatos buvo lengviau “išlysti“ negu kažkada iš kavos. Ketelą dienų išmiegojau. Apsiėjau be galvos skausmo. Tačiau pasidalinti noriu ne abstinencijos sindromo ypatumais.

Kai įjunkau gerti arbatą įvyko dar vienas labai nemalonus grįžimas – užkandžiavimas. Vakarop, kai jau bandydavau nebegerti arbatos, kad nususitrikdyčiau miego, pradėdavau nenumaldomai geisti maisto. Tie ramūs vakarai be lesiojimo kažkur dingo ir grįžo ta baisi kančia kai tik didžiausiomis valios pastangomis pavyksta susivaldyti nevarstant šaldytuvo durelių. Gėda, bet dažniausiai nepavykdavo…

Tuo metu kai tai vyko nesuvokiau tų dviejų dalykų: kofeino ir užkandžiavimo tarpusavio ryšio. Tačiau labai aišku tapo tuomet, kai nustojus gerti arbatą ir pasibaigus miego dienoms užkandžiavimo noras dingo savaime. Jau dėliojau plana, kaip imsiuosi tos savo netikėtai pargrįžusios ydos įveikimo ir, netikėtai man pačiai, jokio plano neprireikė, nes problemos nebeliko.

Labiausiai stebina tai, kad aš pati prieš 3 metus apie tai rašiau Pirmame programos žingsnyje. Pati tai jau buvau išgyvenusi, aprašiusi ir… primiršusi. Dabar tai vėl šviežiai išgyventa. Dar kartą pasitvirtinau sau faktą, kad yda po vieną nevaikšto. Pirmoje dienos pusėje aktyviai vartojamas kofeinas paskatina vakarop įnikti į nesibaigiantį lesiojimą.