rankosSulaukiau labai smagių žinių iš Lieknųjų Gurmanų senbuvės Žanetos. Nuo pirmos LG pažinties su ja praėjo jau 3 metai. Per tą laiką Žanetos namučiuose įvyko labai smagus pokytis – Mažylė. Sveikiname laimingą mamą ir džiaugiamės sugrįžimu. Dabar Žaneta labai rimtai nusiteikusi, o kad tas nusiteikimas dar labiau surimtėtų ji nusprendė rašyti viešą lieknėjimo dienoraštį.

Žaneta dalinasi savo dienoraščio pradžia, o vėliau dienoraštį ji tęs komentaruose po šiuo straipsniuku.

Žanetos dienoraštis:

LG keliu žengiu jau antrą kartą. Pirmąjį kartą pavyko numesti 9 kg, po to svorio kritimas sustojo. Po maždaug 9 mėn. programos laikymosi, “nutrūkau“ ir sugrįžti bandžiau nesėkmingai net kelis kartus.

Sugrįžau po 3 metų, nes jau žinau, kaip programa veikia, žinau, kad ji man tinka. Tikiuosi šį kartą nenutrūksiu ir pasieksiu savo tikslą.

Pradiniai duomenys:

Ūgis – 165 cm

Svoris – 122,5 kg

Tikslas – 65 kg.

Vieną karštą rugpjūčio dieną gulėjau šalia savo miegančios mažosios dukrelės ir kaip dažnai tai darau, naršiau Facebook’e. Kažkas pasidalino nuoroda apie merginą didelės valios pastangomis atsikračiusią 60 kg. Peržvelgiau jos transformaciją iliustruojančias nuotraukas ir mane pagavo stipri motyvacinė banga. Nusprendžiau, kad ir aš taip galiu ir jau po 2 dienų pradėjau pirmąjį LG žingsnį – išsivalymą nuo cukraus ir kavos.

Skirtingai nei pirmą kartą, man absoliučiai nebuvo jokios abstinencijos reiškinių dėl cukraus naudojimo nutraukimo. Galbūt taip suveikė ryžtas, o gal organizmas tiesiog prisimena pirmą kartą ir nesipriešino? Kaip bebūtų, tai, kad traukos saldumynams nebuvo nuo pat pirmos dienos, tik palengvino kelio pradžią. Kartu su cukrumi išėjo ir duona, o su ja ir sumuštiniai. Tas dvi savaites nejaučiau jokio diskomforto. Netekau 2 kg. Galiu prisipažint, kad tikėjausi spartesnio svorio kritimo, nes rodos nemažai atsisakiau. Vienu metu net buvau pyktelėjus ir pasakiau vyrui, kad jei ir toliau bus taip lėtai, tai velniop, pradėsiu vėl viską valgyt. Ačiū dievui, susiturėjau.

Tikrasis džiaugsmas užplūdo tuomet, kai perėjau į 3 kartų per dieną valgymo rėžimą. Svoris keletą dienų tiesiog dideliais gabalais krito :-D.

Prie viso to, dar ir didžiulis noras mankštintis atsirado. Su tokiu antsvoriu, kaip mano, sportas – sudėtingas dalykas, bet tikrai įmanomas. Išsitraukiau iš palėpės apdulkėjusį treniruoklį dviratį ir pradėjau minti nuo 5 min. Kasdien pridedu po minutę. Internete pasižiūrėjau rankų stiprinimo pratimėlių, tad po dviračio mynimo dar ir rankoms darbelio duodu.

Rugpjūčio 27. 22 programos diena.

Netekau 4 kg. Savijauta ir nuotaika puiki. Atsirado žymiai daugiau energijos. Seniau vis norėjau ir norėjau miego, o dabar – budri ir žvali!

Nesusilaikiau ir nukrypau su valgymo rėžimu. Gavosi, kad pavalgiau 4 kartus, o ne 3. Užtai svarstyklės vaakare prieš miegą man atkeršijo – +1,5 kg nuo rytinio svorio. Susiėmiau už galvos, nuėjau miegot.

Rugpjūčio 28. 23 programos diena.

Ryte sveriuosi -1,7 kg nuo vakarinio svorio. Nesąmonė kažkokia. Nusprendžiau tvirtai – sversiuosi tik rytais, mažiau bus galvos skausmo, o situaciją kontroliuosiu. Visdėlto apsiraminau, nes svarstyklės vėl parodė maksimaliai numestą svorį. Viskas tvarkoje. Važiuojam toliau!

Pusryčiams su dukrele valgiau grikių košę, pagardintą dešrytės gabalėliais. Dešros dar neatsisakiau, nežinau, ar pavyks. Gabūt ir neprireiks atsisakyt, o gal pati panorėsiu ją pakeist kažkuo sveikesniu.

Štai nuo pusryčių jau praėjo 4,5 val., o pietų dar nenoriu. Bet eisiu gamintis, kad palaikyt rėžimą.

Tęsinys pažadėtas komentaruose